Logopeda
  • Sawice-Wieś
Logopeda
mazowieckie, Sawice-Wieś, mazowieckie, Polska
Praca.pl
6. 6. 2024

Zadania:

  • Autonomiczna terapia logopedyczna z pacjentami
  • Projektowanie i realizacja indywidualnych programów terapeutycznych
  • Ocenianie postępów i informowanie pacjentów
  • Współdziałanie z zespołem medycznym
  • Dokumentowanie zgodnie z przepisami

Kwalifikacje:

  • Tytuł magistra w dziedzinie logopedii
  • Doświadczenie/staż w logopedii
  • Biegłość w obsłudze komputera
  • Kompetencje społeczne: otwartość, sumienność, komunikatywność
  • Kursy i szkolenia dodatkowe mile widziane

Oferujemy:

  • Stabilność w zespole interdyscyplinarnym
  • Elastyczną formę zatrudnienia
  • Atmosferę współpracy i wsparcia
  • Rozwój zawodowy

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    65 126
    13 103