Logopeda
  • Warsaw
Logopeda
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
FUNDACJA SCOLAR
7. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Logopeda

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie programów oraz prowadzenie bieżącej dokumentacji
  • współpraca z zespołem terapeutów
  • konsultacje z rodzicami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Uprawnienia pedagogiczne

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie 7 500 – 8 600 zł brutto
  • możliwość realizowania ścieżli w ramach Polskiej licencji terapeuty behawioralnego
  • szkolenia w Fundacji SCOLARIS, m.in. techniki SAZ w rozwijaniu mowy i komunikacji, metoda zachowań werbalnych, trening funkcjonalnej komunikacji, VB-MAPP, nauczanie precyzyjne, system kart, i wiele innych

O nas

Fundacja Scolar prowadzi placówki edukacyjne dla dzieci w spektrum autyzmu.

www.scolar.pl

  • Praca Warszawa
  • Logopeda Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087