Logistyk wewnętrzny - Pracownik kompletacji zamówień
  • Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie, Siemianowice Śląskie, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
26. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydatów z doświadczeniem magazynowym/produkcyjnych dla naszego Klienta z branży automotive.

Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Zadania:

  • Wydawanie opakowań
  • Kompletowanie zamówień
  • Pobieranie materiału z magazynu
  • Obsługa systemu SAP
  • Obsługa elektrycznego wózka paletowego

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy magazynowej/produkcyjnej
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym
  • Chęć podjęcia długotrwałej współpracy
  • Samodzielność

Harmonogram pracy:

  • System 4 brygadowy
  • 7:00-19:00, 19:00-7:00
  • 2 dni w pracy, 5 dni wolnych, (kolejny tydzień) 5 dni w pracy, 2 dni wolne

Nasz Klient oferuje:

Wynagrodzenie: 5800 PLN brutto + 600 PLN brutto dodatku + premie

  • Umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Karta Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju w nowoczesnej firmie

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Siemianowice Śląskie
  • Pracownik biurowy Siemianowice Śląskie
  • Pracownik produkcji Siemianowice Śląskie
  • Pracownik fizyczny Siemianowice Śląskie
  • Siemianowice Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941