Logistyk/Stryków /zatrudnienie bezpośrednie
  • Stryków
Stryków, Stryków, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Jesteś logistykiem z doświadczeniem?

Masz uprawnienia UDT?

Jesteś dostępny do pracy 2 zmiany?

odpowiedziałeś 3 razy tak ;)

Zapraszamy:)

miejsce pracy: Stryków

Oczekujemy

  • doświadczenie zawodowego na podobnym stanowisku
  • uprawnienia UDT warunek konieczny
  • dyspozycyjność do pracy na 2 zmiany.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednie - umowa o pracę
  • pracę na 2 zmiany( 6-14,14-22)
  • wynagrodzenie podstawowe widełki 5500- 5700 brutto w zależności od doświadczenia
  • wolne weekendy

Zadania

  • Przyjmowanie dostaw towaru
  • Załadunek zamówień
  • Prowadzeniem dokumentacji magazynowej przy użyciu programu SAP
  • Rozkładanie towarów w magazynie, zabezpieczanie ich przed zniszczeniem
  • Sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów
  • Dostarczanie komponentów na linie montażową
  • Samodzielna organizacja pracy
  • Dbanie o porządek i czystość w magazynie

  • Praca Stryków
  • Stryków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055