Logistyk Produkcji
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Silesian Voivodeship, Polska
SIGMA Rodak Dariusz
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Częstochowa

Twój zakres obowiązków

  • współpraca i nadzorowanie zamówień u dostawców,
  • organizowanie i koordynowanie dostaw,
  • kontrolowanie i analizowanie stanów magazynowych,
  • podejmowanie i wdrażanie działań w zakresie redukowania strat i optymalizacji kosztów,
  • ścisła współpraca z działami: produkcji, montażu, sprzedaży,
  • planowanie produkcji pod kątem maksymalnej wydajności i efektywności pracy.

Nasze wymagania

  • biegła znajomość obsługi systemów ERP,
  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w zarządzaniu i motywowaniu zespołu,
  • samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • łatwość odnajdywania się w nowych sytuacjach.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,
  • warunki finansowe adekwatne do osiąganych wyników pracy,
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w dynamicznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Firma SIGMA z Częstochowy to wiodący producent lamp i oświetlenia dekoracyjnego do wnętrz. Firma istnieje na rynku od 1996 roku. Wyroby firmy SIGMA od lat są obecne w największych sieciach budowlanych w kraju oraz wielu markowych sklepach oświetleniowych. Produkty firmy trafiają nie tylko na rynek polski ale również do wielu krajów, głównie Unii Europejskiej oraz na rynki Europy Wschodniej i Azji.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę SIGMA z siedzibą w Częstochowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.Informujemy, że Administratorem danych jest firma SIGMA z siedzibą w Częstochowie przy ul. Szparagowej 34/40. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

  • Praca Częstochowa
  • Logistyk Częstochowa
  • Pracownik produkcji Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690