Logistyk na magazynie
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
Innpro Robert Błędowski Sp. z o.o.
12. 9. 2024

Wybór odpowiedniego miejsca pracy jest ważną decyzją każdego z nas, dlatego aby ułatwić Ci decyzję chcemy przekazać Ci trochę informacji o nas samych oraz o tym jak się u nas pracuje. Kim jesteśmy?Mówiąc w dużym skrócie, jesteśmy międzynarodowym dystrybutorem elektroniki użytkowej i nowych technologii. Kategorie w naszej ofercie to m.in: Drony, Audio, Foto&Wideo, GSM, Smart Home, Health&Beauty, AGD. Naszym głównym celem jest tworzenie silnych marek produktów technologicznych na rynku polskim i zagranicznym..Nasz rozwój = Twój rozwójJesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w regionie (na podstawie rankingu Gazele Biznesu 2023 oraz 2024), dlatego wraz z dynamicznym wzrostem prowadzimy stałe rekrutację do niemal wszystkich naszych działów i zespołów. Ponadto jako rozwijająca się firma nieustannie rozbudowujemy nasze struktury dzięki czemu pojawia się wiele możliwości rozwoju i awansu.

Obowiązki

  • praca ze skanerem w systemie WMS
  • uzupełnianie rotujących produktów na odpowiednie lokalizacje
  • konsolidacja towaru na półkach zgodnie ze standardami
  • weryfikacja i wyjaśnianie różnic magazynowych
  • utrzymywanie standardów na półkach magazynowych
  • bieżące prace magazynowe

Nasze wymagania:

  • raca ze skanerem w systemie WMS

To oferujemy:

  • umowa o pracę
  • pracę w systemie zmianowym
  • premię frekwencyjną 300 zł brutto oraz uznaniową do 600 zł brutto
  • możliwość rozwoju i awansu

  • Praca Zabrze
  • Logistyk Zabrze
  • Pracownik na wysokościach Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536