Logistyk magazynu wyrobów gotowych
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
Zabrze Cable Factory sp. z o.o.
4. 6. 2024

Zabrze Cable Factory sp. z o.o. - największego ukraińskiego producenta i eksportera kabli - Electro Cable Group - specjalizującego się w produkcji kabli do zasilania, sterowania i rozwiązań informatycznych. Electro Cable Group™ to znak towarowy reprezentujący produkty kablowe i przewodowe. Większość produktów jest dostarczana na rynek Unii Europejskiej

Opis stanowiska

  • Opracowywanie i tworzenie tras logistycznych zgodnie z przyjętymi zleceniami wysyłkowymi, obliczanie pojemności pojazdów.
  • Zamawianie wymaganej liczby wynajętych pojazdów (interakcja z działem logistyki).
  • Interakcja z działami sprzedaży w celu uzyskania pełnych informacji dotyczących dostawy.
  • Kontrola przyjmowania zgłoszeń do wysyłki zgodnie z regulaminem magazynu wyrobów gotowych.
  • Kontrola ruchu pojazdów na trasach i kontrola logistyki (czas dostawy) usług transportowych.
  • Interakcja z kierowcami (tworzenie i wydawanie zadań, komunikacja).
  • Obliczanie wstępnego kosztu dostawy, kontrola kosztu dostawy, obliczanie współczynników dostawy.
  • Rejestracja przesyłek na osobistym koncie usług transportowych, interakcja z przedstawicielami usług transportowych.
  • Zapewnienie obiegu dokumentów w procesie transportowym i technologicznym.

Wymagania

  • 3 lata doświadczenia w obszarze logistyki.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, doskonała znajomość programu Excel.
  • Dyscyplina, odpowiedzialność, uważność.
  • Znajomość europejskiego rynku przewozów drogowych i doświadczenie w wyszukiwaniu odpowiedniego rodzaju transportu.
  • Znajomość języków obcych - angielski - B2 lub ukraiński - B2.

Oferujemy

  • Wysoce konkurencyjne miesięczne wynagrodzenie.
  • Możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w szeregu ambitnych projektów lokalnych i międzynarodowych.
  • Kultura korporacyjna zorientowana na wyniki.

  • Praca Zabrze
  • Logistyk Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080