Logistyk Magazynier
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
ATT Sp. z o.o.
11. 6. 2024

Firma ATT www.att.eu jest wiodącym producentem odwodnień i konstrukcji ze stali nierdzewnej. Jako lider na rynku dostarczamy towary do klientów sektora budowlanego w ponad 50 krajach na całym świecie. Specjalizujemy się w tworzeniu platform i konstrukcji na zamówienie dla przemysłu spożywczego, chemicznego i innych, dostarczając wyjątkowe rozwiązania dla naszych klientów. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy pracowników do działu magazynowego

Zakres obowiązków (opis stanowiska):

  • przyjmowanie towarów do magazynu
  • samodzielne prowadzenie gospodarki magazynowej
  • rozpakowywanie dostaw i sprawdzanie ich zgodności z dokumentacją
  • organizowanie przestrzeni magazynowej i odpowiedniego składowania produktów
  • przygotowywanie zamówień do wysyłki
  • załadunki ciężarówek
  • dostarczanie surowców na produkcję
  • prowadzenie dokumentacji stanów magazynowych
  • dokonywanie okresowych inwentaryzacji
  • współpraca z innymi działami w celu zapewnienia płynności dostaw i zamówień

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • uprawnienia na wózki widłowe i praktyczna umiejętność obsługi
  • ogólna wiedza techniczna
  • dobra organizacja pracy w magazynie oraz dbałość o prawidłowe składowanie towarów
  • umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność w kontakcie z innymi pracownikami
  • elastyczność w podejściu do powierzonych zadań

Oferujemy:

  • stabilną i ciekawą prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość kształtowania własnego środowiska pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy i posiadanych umiejętności

  • Praca Kraków
  • Logistyk Kraków
  • Magazynier Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080