LOGISTYK (m/k) umowa o pracę (ID 162)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
15. 9. 2024

Obecnie poszukujemy na stanowisko: LOGISTYK (m/k) | Miejsce pracy: Wrocław

Oferta

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • swobodną i przyjazną atmosferę w młodym zespole
  • niezbędne do pracy nowoczesne narzędzia
  • płatne nadgodziny, urlopy i premie

Obowiązki

  • planowanie i koordynacja dostaw materiałów
  • kontrolowanie stanów magazynowych
  • prowadzenie dokumentacji, przygotowywanie raportów

Wymagania

  • doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku
  • dobra znajomość przepisów i procedur związanych z transportem i logistyką
  • znajomość oprogramowania MS Office

  • Praca Wrocław
  • Logistyk Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567