Logistyk ds. fakturowania
  • Pabianice
Pabianice, Pabianice, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
17. 4. 2024

Dołącz do lidera innowacyjnych technologii oświetlenia samochodowego! Szukamy osób na stanowisko Logistyka ds. fakturowania. Jesteś skrupulatną osobą? Analityczne myślenie jest Twoją mocną stroną? Jeśli tak, to ta oferta czeka właśnie na Twoja aplikację - nie czekaj!

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego
  • dobrej znajomości narzędzi informatycznych MS Office (Word, Excel)
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2
  • umiejętności logicznego i analitycznego myślenia
  • mile widziana znajomość procedur celnych
  • mile widziana znajomość systemu SAP

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej organizacji w godzinach biurowych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na okres kilku miesięcy
  • możliwość zdobycia i rozwoju kompetencji w obszarze logistyki
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe
  • kontakt z najnowocześniejszymi technologiami

Zadania

  • tworzenie faktur eksportowych dla wysyłek
  • zapewnianie poprawności danych na dokumentach wysyłkowych
  • dostarczanie niezbędnych informacji i dokumentów potrzebnych do przeprowadzenia formalności celnych
  • tworzenie faktur proform dla darmowych próbek, materiałów reklamowych
  • tworzenie dokumentów przewozowych typu CRM,WZ

  • Praca Pabianice
  • Pabianice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075