Logistyk
  • Włocławek
Logistyk
Włocławek, Włocławek, kujawsko-pomorskie, Polska
UNIBEP S.A.
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • Planowanie i koordynacja dostaw materiałów budowlanych na plac budowy, w tym zapewnienie terminowej dostawy i odpowiedniej jakości materiałów,
  • Przygotowywanie harmonogramów dostaw, monitorowanie realizacji dostaw oraz rozwiązywanie problemów związanych z opóźnieniami lub niedostarczeniem towarów,
  • Zarządzanie magazynem na placu budowy, w tym kontrolowanie stanów magazynowych, dbanie o porządek i bezpieczeństwo oraz prowadzenie dokumentacji,
  • Koordynacja transportu pracowników na plac budowy oraz zapewnienie transportu dla niezbędnych narzędzi i maszyn,
  • Współpraca z kierownictwem budowy w celu zapewnienia efektywnego wykorzystania materiałów oraz planowanie zapotrzebowania na kolejne dostawy,
  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących logistyki na placu budowy oraz wdrażanie działań mających na celu poprawę efektywności działania,
  • Zarządzanie dokumentacją transportową i magazynową, w tym sporządzanie zamówień, faktur i listów przewozowych,
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami, transportowcami i przedstawicielami producentów w celu zapewnienia odpowiedniej jakości i ilości dostarczonych materiałów,
  • Utrzymywanie kontaktu i współpraca  z innymi działami firmy w celu zapewnienia zgodności działań logistycznych z ogólną strategią firmy,
  • Zapewnienie przestrzegania standardów bezpieczeństwa i higieny pracy na placu budowy oraz w magazynie.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, mile widziane wyższe techniczne lub ekonomiczne, preferowane kierunki: logistyka, transport, zarządzanie, inżynieria produkcji,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, minimum 2-3 lata,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów i procedur związanych z transportem i logistyką,
  • Znajomość obsługi programów i narzędzi MS Office,
  • Umiejętności analityczne i organizacyjne, umiejętność planowania, koordynacji i kontrolowania działań związanych z logistyką,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz w sytuacjach kryzysowych,
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami i dostawcami,
  • Znajomość rynku transportowego oraz praktyk logistycznych,
  • Kreatywność i innowacyjność w rozwiązywaniu problemów logistycznych,
  • Wysoka kultura osobista, punktualność, rzetelność i odpowiedzialność,
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Rozwój w spółce notowanej na GPW,
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy, w tym sprzęt oraz w razie potrzeby również mieszkanie,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, tj. dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne, posiłki regeneracyjne.

  • Praca Włocławek
  • Logistyk Włocławek
  • Włocławek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509