Logistic Specialist with Italian (new SSC)
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
SalesHR
11. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • negocjowanie, organizacja i koordynowanie procesu transportowego
  • obsługa przesyłek eksportowych i importowych zgodnie z procedurami celnymi ( w tym współpraca z agencjami celnymi )
  • przygotowywanie dokumentów przewozowych, w tym listów i list przewozowych, dokumentacji celnej dla przesyłek międzynarodowych
  • współpraca z działem obsługi klienta w zakresie organizacji i koordynacji transportu
  • monitorowanie procesów logistycznych i uzupełnianie informacji w systemie
  • przygotowywanie raportów dla działu logistyki

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w branży logistycznej - najlepiej w strukturach międzynarodowych, na podobnym stanowisku, związanym z koordynacją i obsługą procesów transportowych, minimum 3 lata
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1) oraz włoskiego (C1) - codzienna praca z tym językiem
  • Doświadczenie w pracy w programie SAP będzie bardzo dużym atutem
  • Dbałość o wprowadzanie danych, umiejętność pracy pod presją czasu i ustalania priorytetów zadań
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę - wysokość wynagrodzenia do ustalenia (otwartość na oczekiwania finansowe)
  • pracę w skandynawskiej kulturze organizacyjnej, nastawionej na dobrostan pracownika
  • możliwość realnego awansu (struktury się dopiero tworzą w Polsce)
  • stacjonarny tryb pracy przez okres kilku miesięcy z komfortowo urządzonego biura w Gdańsku (przenoszenie procesów, start ) potem praca hybrydowa (3 dni biuro, 2 dni zdalnie)
  • pakiet benefitów dostępny w późniejszym terminie (obecnie na etapie ustalania, zbierania ofert etc)
  • możliwość uczestniczenia w całkowicie nowym projekcie jednej z większych skandynawskich firm

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322