Logistic Specialist with German (new SSC)
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
SALES HR
6. 6. 2024

Naszym klientem jest skandynawska firma otwierająca nowe centrum usług wspólnych (SSC) w Gdańsku.

Gdańsk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- negocjowanie, organizacja i koordynowanie procesu transportowego

- obsługa przesyłek eksportowych i importowych zgodnie z procedurami celnymi ( w tym współpraca z agencjami celnymi )

- przygotowywanie dokumentów przewozowych, w tym listów i list przewozowych, dokumentacji celnej dla przesyłek międzynarodowych

- współpraca z działem obsługi klienta w zakresie organizacji i koordynacji transportu

- monitorowanie procesów logistycznych i uzupełnianie informacji w systemie

- przygotowywanie raportów dla działu logistyki

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

- Doświadczenie w branży logistycznej - najlepiej w strukturach międzynarodowych, na podobnym stanowisku, związanym z koordynacją i obsługą procesów transportowych, minimum 3 lata

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1) oraz niemieckiego (C1) - codzienna praca z tym językiem

- Doświadczenie w pracy w programie SAP będzie bardzo dużym atutem

- Dbałość o wprowadzanie danych, umiejętność pracy pod presją czasu i ustalania priorytetów zadań

- Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

OFERUJEMY

- umowę o pracę - wysokość wynagrodzenia do ustalenia (otwartość na oczekiwania finansowe)

- pracę w skandynawskiej kulturze organizacyjnej, nastawionej na dobrostan pracownika

- możliwość realnego awansu (struktury się dopiero tworzą w Polsce)

- stacjonarny tryb pracy przez okres kilku miesięcy z komfortowo urządzonego biura w Gdańsku (przenoszenie procesów, start ) potem praca hybrydowa (3 dni biuro, 2 dni zdalnie)

- pakiet benefitów dostępny w późniejszym terminie (obecnie na etapie ustalania, zbierania ofert etc)

- możliwość uczestniczenia w całkowicie nowym projekcie jednej z większych skandynawskich firm

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914