Łódź- proste prace magazynowe z kat.B
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Steam Workforce sp. z o.o.
6. 9. 2024

W Łodzi do wsparcia prac magazynowych poszukujemy kandydatów dostępnych od zaraz.

Wystarczy prawo jazdy kat. B. Szczegóły tel. 506 -224 -735

Opis stanowiska:

  • wsparcie prac magazynowych
  • dostarczanie komponentów na produkcję

Wymagania:

  • aktualne prawo jazdy kat. B
  • gotowość do podjęcia współpracy od zaraz

Oferujemy:

  • natychmiastową współpracę i możliwość zdobycia doświadczenia
  • stawkę godzinową 29,10 zł brutto, nocki 37,83 zł brutto
  • umowę zlecenie-możliwość płatnego chorobowego- składki ZUS
  • opiekę koordynatora
  • przeszkolenie
  • 3 zmiany
  • kartę Mulisport
  • PPK, grupowe ubezpieczenie
  • możliwość zaliczek po 2 miesiącach współpracy
  • prowadzimy nabór na program stypendialny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544