Listonosz paczkowy
  • Siedlce
Siedlce, Siedlce, mazowieckie, Polska
Poczta Polska S.A.
7. 6. 2024

Rodzaj zatrudnienia:  umowa zlecenie do 30.06.2024, praca głównie od poniedziałku do piątku​ w różnych przedziałach czasowych.

Twoje zadania:

  • prowadzenie pojazdu o masie do 3,5 tony,
  • załadunek i rozładunek przesyłek pocztowych (praca zawiązana z dźwiganiem),
  • przewóz ładunków pocztowych pomiędzy Urzędami Pocztowymi,
  • doręczanie i odbiór przesyłek od klientów indywidualnych i firm,
  • rozliczanie się z przesyłek, gotówki i innych pobranych wartości pieniężnych​.

Dołącz do nas, jeśli:

  • posiadasz prawo jazdy kategorii B,
  • możesz podjąć pracę fizyczną związaną z dźwiganiem (zgodnie z normami BHP),
  • jesteś osobą uczciwą, odpowiedzialną i dokładną w wykonywaniu obowiązków,
  • potrafisz obsługiwać urządzenia mobilne - smartfon, terminal płatniczy.

Mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • znajomość topografii miasta.

Oferujemy:

  • stawkę 28 zł brutto za godzinę,
  • pełne szkolenie stanowiskowe,
  • zdobycie doświadczenia zawodowego.

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego – zdobędziesz je u nas !

Jeśli jesteś uczniem lub studentem Twoje wynagrodzenie brutto = netto !

4704 zł brutto za 168 przepracowanych godzin

  • Praca Siedlce
  • Listonosz Siedlce
  • Siedlce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851