Likwidator Szkód Zagranicznych
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
TUiR WARTA S.A.
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • likwidacja szkód zagranicznych we współpracy z zagranicznymi partnerami WARTY,
  • analiza zebranej dokumentacji (w dużej mierze w języku obcym) i podejmowanie decyzji na tej podstawie,
  • korespondencja z zagranicznymi partnerami WARTY dot. obsługi szkód,
  • informowanie klientów na temat procesu likwidacji szkody, przysługujących uprawnień i wymaganych dokumentów
  • wypłata odszkodowań w granicach przyznanych kompetencji kwotowych
  • rozpatrywanie skarg i odwołań

Nasze wymagania

  • wymagana znajomość przynajmniej jednego języka obcego - angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie min. średnio-zaawansowanym, umożliwiająca swobodne komunikowanie się
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office na poziomie minimum dobrym
  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: ubezpieczenia, ekonomia, prawo, transport drogowy, rzeczoznawstwo samochodowe
  • wysokie zdolności analityczne, dociekliwość
  • odpowiedzialność, samodzielność
  • dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • umowę na zastępstwo na okres ok 1,5 roku
  • Praca w stabilnej organizacji będącej częścią jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych
  • Praca w modelu hybrydowym (3 dni z biura, 2 dni zdalnie)
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii miesięcznych Dostęp do platformy benefitowej (m.in. karnet sportowy, opieka medyczna, dofinansowania do wypoczynku, rabaty i wiele innych)
  • Platforma wellbeingowa (webinary, podcasty, czat ze specjalistami itp.)
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
  • Zniżki na produkty ubezpieczeniowe Warty
  • Różnorodne szkolenia wewnętrzne (online)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Platforma wellbeingowa
  • Parking rowerowy

Etapy rekrutacji

  • Spotkanie z Rekruterem online
  • Spotkanie z Menedżerem stacjonarne

Warta już od ponad 100 lat definiuje rynek ubezpieczeniowy w Polsce. Nasza silna marka i pozycja drugiego największego ubezpieczyciela w Polsce nie jest jednak wyłącznie zasługą bogatej historii. W głównej mierze to efekt działań najlepszych ekspertów, którym stwarzamy przyjazne i stabilne warunki zatrudnienia, by mogli z zaangażowaniem poszukiwać nowatorskich rozwiązań i technologii, na których opiera się biznes firmy. Warta to miejsce dla tych, którzy chcą przekładać swoją wiedzę i doświadczenie na realne działania, jak również tych, którzy są dopiero u progu swojej kariery i chcą uczyć się od liderów branży.

  • Praca Warszawa
  • Likwidator szkód Warszawa
  • Likwidator Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584