Likwidator szkód majątkowych
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Inotis Centrum Likwidacji Szkód Sp. z o.o.
3. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie merytorycznej likwidacji szkód
  • Kontakt ze Stronami zaangażowanymi w szkodzie
  • Przygotowywanie finalnych raportów z przeprowadzonych czynności

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie z udokumentowanym stażem na podobnym stanowisku
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Samodzielności w działaniu
  • Dobra organizacja pracy
  • Znajomość podstawowa pakietu MS Office (word, excel)
  • Wykształcenie na jednym z kierunków technicznych

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – umowa o pracę + system premiowy
  • Szkolenia stanowiskowe i zdobycie szerokiej wiedzy z zakresu likwidacji szkód
  • Możliwość dalszego rozwoju w ramach ustalonej ścieżki
  • Pracę w przyjaznym i doświadczonym zespole
  • Pakiet socjalny – opieka medyczna, w tym dla członków rodziny, karta Multisport, ubezpieczenie na życie

  • Praca Bydgoszcz
  • Likwidator szkód Bydgoszcz
  • Likwidator Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648