Lider Zmiany Warszawa Młociny sklep spożywczo-przemysłowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sklep
8. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Warszawa Bielany Galeria Młociny
Szukamy Lidera Zmiany do sklepu spożywczo-przemysłowego.
Umowa o Pracę, 3/4 etatu
Stawka przez 3-mięsiące okresu próbnego 3375brutto potem 3675
Praca zmianowa, godziny funkcjonowania sklepu 6:00-22:30
Zmiana po 8/9 godzin
Pierwszy sklep w Polsce otworzył się w 2018roku, dziś jest ich ponad 320.
Zapraszam do kontaktu tylko zdecydowane osoby
Proszę o wysłanie CV
Zakres obowiązków :
Wspieranie Kierownika w bieżącej pracy i realizacji celów sprzedażowych,
Organizacja pracy sklepu w trakcie prowadzenia zmiany,
Zapewnianie zgodnej ze standardami ekspozycji towarów oraz dbanie o porządek i wizerunek sklepu,
Profesjonalna obsługa Klienta,
Dbanie o towar przechowywany w magazynie
Wymagania :
Doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum rok,
Umiejętność pracy w zespole i przekazywania zadań do wykonania,
Zaangażowanie, odpowiedzialność i entuzjazm,
Brak przeciwwskazań do pracy w sklepie,
Wspieranie kierownika oraz zastępcy kierownika w codziennych obowiązkach,
Gotowość do pracy w równoważnym systemie czasu pracy.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584