Lider zmiany w magazynie
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
26. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

  • Zarządzanie zespołem na podległej zmianie (około 7 osób)
  • Nadzór nad magazynem surowców i wyrobów gotowych zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Stałe usprawnianie procesów magazynowych
  • Śledzenie terminowości dostaw
  • Kontaktowanie się na bieżąco z działami wewnętrznymi (produkcja, planowanie, obsługa klienta)
  • Przygotowywanie raportów logistycznych
  • Przestrzeganie obowiązujących zasad BHP i standardów pracy oraz ich egzekwowanie wśród podległych pracowników
  • Wprowadzanie danych logistycznych do aplikacji ERP
  • Nadzór i koordynacja operacji magazynowych
  • Inwentaryzacja stanów magazynowych
  • Wyjaśnianie reklamacji związanych z wysyłanym wyrobem gotowym

Oczekiwania:

  • Wyższe wykształcenie
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem na magazynie lub w obszarze produkcji
  • Umiejętność planowania oraz realizacji działań rozwojowych dla podległego zespołu
  • Dobra znajomość programu Excel
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Gotowość do pracy zmianowej w systemie 4-brygadowym (6-18, 18-6) w trybie 4 dni pracy i 4 dni wolne

Benefity:

  • Wynagrodzenie stałe oraz premie miesięczne
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Bezpłatną opiekę medyczną w firmie Medicover, dofinansowanie do kart Multisport, dodatkowe bezpłatne ubezpieczenie NNW oraz grupowe ubezpieczenie na życie
  • Pakiet dodatkowych świadczeń np. karta lunch pass Sodexo, świeże owoce każdego dnia, pikniki, upominki świąteczne
  • Możliwość dofinansowania nauki języka obcego w indywidualnym trybie
  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) po roku pracy,

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj teraz i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na http://pl.grafton.com/pl/job-search

  • Praca Łódź
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Łódź
  • Doradca podatkowy w Polsce Łódź
  • Pracownicy uczelni w Polsce Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064