Lider zmiany - okolice Pruszkowa
  • Sochaczew
Sochaczew, Sochaczew, mazowieckie, Polska
JAGA Recruitment Sp. z o.o.
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

JAGA Recruitment Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Sochaczew
Pracodawca
Dodano
28.05.2024
Numer referencyjny
22444_42460

Twoje zadania:

  • Organizacja pracy zespołu: Zarządzaj zespołem pracowników magazynowych, dbając o sprawną realizację zadań.
  • Koordynacja procesów: Nadzoruj operacje magazynowe, zapewniając terminowość i wysoką jakość wykonywanych zadań.
  • Raportowanie: Przygotuj raporty i statystyki, identyfikując niesprawności i proponując rozwiązania.
  • Dyscyplina pracy: Dbaj o utrzymanie porządku i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie: Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość systemów: Praktyczna wiedza na temat systemów i procesów magazynowych.
  • Uprawnienia: Posiadanie uprawnień do kierowania wózkiem widłowych UDT.
  • Dyspozycyjność: Gotowość do pracy w systemie zmianowym (6:00-14:00/14:00-22:00).
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy.
  • Odpowiedzialność ,sumienność i komunikatywność.

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę: Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Premia za jakość, dodatek stażowy oraz premia świąteczna,
  • Programy motywacyjne: System poleceń pracowniczych z atrakcyjną premią.
  • Rozwój zawodowy: Możliwość uczestniczenia w projektach oraz poznanie metodyki projektowej.

Dodatkowe korzyści:

  • Prywatna opieka medyczna.
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych.
  • Ubezpieczenia grupowe.
  • Atrakcyjne świadczenia z ZFŚS.

Nie przegap swojej szansy! Wyślij swoje CV i dołącz do nas jako Lider zespołu!

Razem możemy osiągnąć więcej!

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363).

Aktualnie prowadzimy rekrutację stałą dla naszego klienta działającego w branży logistycznej. Firma ta dynamicznie się rozwija i w związku z tym poszukują zaangażowanych i ambitnych osób do swojego zespołu.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Lider zespołu magazynowego/  Brygadzista.

Miejsce pracy: okolice Pruszkowa

  • Praca Sochaczew
  • Sochaczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851