Lider zmiany na magazynie Nowa Wieś Wrocławska
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
BEJOT E-COM SOLUTION Sp. z o.o.
28. 8. 2024

Obowiązki

  • Odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie magazynu,
  • Organizowanie pracy personelu magazynu,
  • Planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej,
  • Kontrola dokumentacji przepływu towarów,
  • Nadzór nad kompletacją zamówień,
  • Szkolenie magazynierów,
  • Transport pracowników służbowym autem
  • Uczestniczenie w procesie załadunku i rozładunku

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku lidera, kierownika magazynu, brygadzisty,
  • Umiejętność skutecznego zarządzania zespołem
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym oraz w weekendy (według harmonogramu)
  • Dobra umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • Skrupulatność i dokładność
  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,
  • Prywatna opieka medyczna
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Auto służbowe
  • Zniżki na firmowe produkty
  • Zniżki na naprawy prywatnego auta w naszym serwisie samochodowym
  • Zatrudnię w oparciu o umowę o pracę

  • Praca Wrocław
  • Pracownik na wysokościach Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584