Lider zmiany
  • Kruszów, powiat łódzki wschodni, woj. łodzkie
łódzkie, Kruszów, powiat łódzki wschodni, woj. łodzkie, łódzkie, Polska
Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o.
16. 5. 2024

Reynders Etiketten Polska jako jeden z członków Reynders Label Group - grupy działającej w Belgii i Francji - jest nowoczesną firmą poligraficzną specjalizującą się w produkcji etykiet samoprzylepnych.

Z naszych usług korzysta wiele przedsiębiorstw m.in. branży kosmetycznej, farmaceutycznej, spożywczej, elektronicznej, motoryzacyjnej. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, a także mając na uwadze profesjonalną obsługę naszych klientów poszukujemy:
Opis stanowiska:

  • Organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu produkcyjnego (20-30 osób)
  • Kontrola realizacji zleceń produkcyjnych
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów i informacji
  • Dbanie o zachowanie standardów jakości dla linii produkcyjnej przy współpracy z innymi działami

  • Kierowanie pracą zmiany i sporządzanie raportów o wynikach

Wymagania:

  • Preferowane minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Znajomość Pakietu MS Office
  • Umiejętność organizacji pracy zespołu i egzekwowania zadań
  • Odpowiedzialność, samodzielność

  • Ukierunkowanie na realizację celu

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bonusy: ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie medyczne, karty sportowe

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Praca łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 156
    19 236