Lider zmiany
  • Namysłów
Namysłów, Namysłów, Opolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
26. 9. 2024

Posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji, a w zarządzaniu zespołem czujesz się jak ryba w wodzie? Mamy dla Ciebie ofertę upracy w miedzynarodowej firmie w branży elektronicznej. Zaaplikuj i daj nam się poznać bliżej, a na pewno się z Tobą skontaktujemy!

Oczekujemy

  • doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem - najlepiej na produkcji
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • analizowanie i rozwiązywanie problemów
  • zdolności organizacyjne
  • wysoko rozwinięte umiejętność interpersonalne
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4-brygadowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w opraciuumowę o pracę
  • dodtaki i premie
  • dostęp do platformy e-lerningowej
  • pakiet medyczny, socjalny
  • dopłaty do posiłków
  • ryczałt za dojazd lub pakiet reloakcyjny
  • dopłaty do przedszkola/ żłobka

Zadania

  • organizowanie pracy zespołu
  • nadzór na procesem produkcyjnym
  • dbanie o bezpieczeństwo zespołu
  • szkolenie i rozwijanie umiejętności pracowników

  • Praca Namysłów
  • Namysłów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836