Lider zmianowy
  • Oleśnica
Oleśnica, Oleśnica, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
15. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Stale rozwijająca się firma powiększa załogę
i poszukuje Lidera zmianowego.

Masz doświadczenie w motywowaniu i zarządzaniu zespołem? Aplikuj.

Mamy dla Ciebie atrakcyjne wynagrodzenie stałe
plus premie miesięczne i kwartalne oraz dodatki

miejsce pracy: Oleśnica

Oczekujemy

  • 2 lata doświadczenia w zarządzaniu personelem produkcji
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę, pełny etat
  • stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie miesięczne ustalane indywidualnie do Twojej wiedzy i doświadczenia
  • plus premia miesięczna i kwartalna oraz dodatki
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i możliwość rozwoju zawodowego
  • dofinansowanie do obiadów, kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, karty przedpłacone

Zadania

  • nadzór nad pracą zespołu w zakresie obsługi maszyn i narzędzi oraz przestrzegania procedur
  • prowadzenie spotkań operacyjnych z zespołem pracowników
  • szkolenie podległych pracowników i podnoszenie ich kwalifikacji
  • bieżące raportowanie wyników i dziennego planu produkcji

  • Praca Oleśnica
  • Oleśnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584