Lider Zespołu w obszarze Lakierni
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, Silesian Voivodeship, Polska
Electrolux Poland Sp. z o.o.
2. 9. 2024

Electrolux kształtuje lepsze życie. Wierzymy, że siła firmy tkwi w jej pracownikach, dlatego dokładamy wszelkich starań, by zapewnić im godne i uczciwe warunki pracy.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Realizacja planu produkcji automatycznej proszkowej linii lakierniczej, zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa i jakości
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn, urządzeń i infrastruktury podległego obszaru, identyfikacja nieprawidłowości, usuwanie ich lub zgłaszanie do odpowiednich działów
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną, jakościową oraz dotyczącą bezpieczeństwa na podległym obszarze
  • Prowadzenie działań mających na celu ciągłą poprawę jakości, bezpieczeństwa i efektywności na podległym obszarze
  • Zapewnienie właściwej organizacji procesu produkcyjnego przy optymalnym wykorzystaniu dostępnych zasobów
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników:

    • szkolenie pracowników,
    • podział pracy i nadzór nad jej wykonaniem,
    • nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących standardów.

OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowników produkcyjnych
  • Znajomości procesu lakierownia proszkowego
  • Znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • Umiejętności podejmowania decyzji
  • Umiejętności rozwiązywania problemów

OFERUJEMY:

  • pracę od zaraz i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w Electrolux
  • comiesięczną premię produkcyjno-frekwencyjną
  • świadczenia z ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia i/lub paczki świąteczne)
  • koszyk benefitów (Multisport, prywatna opieka medyczna LuxMed lub dostęp do platformy WORKSMILE)
  • dofinansowanie do posiłków, przekąsek i napojów znajdujących się w automatach na terenie zakładu
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • pakiet szkoleniowy i wdrożeniowy
  • pracę w systemie 2-zmianowym

  • Praca Zabrze
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Zabrze
  • Pracownicy uczelni w Polsce Zabrze
  • Doradca podatkowy w Polsce Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544