Lider zespołu w dziale kontroli jakości
  • Dąbrowa Górnicza, śląskie
Dąbrowa Górnicza
HR TEAM Sp. z o. o.
21. 5. 2024

Firma HR Team jako Agencja pracy tymczasowej poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: LIDER ZESPOŁU

Miejscowość : DĄBROWA GÓNICZA

Specyfikacja zakładu: Automotiv (produkcja elementów do samochodów)

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w kontroli jakości
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu kadrą/zespołem
  • dobra znajomość obsługi komputera i podstawowych programów komputerowych
  • dyspozycyjność i swobodny dojazd we własnym zakresie
  • dobry wzrok
  • gotowość do nadgodzin w razie zapotrzebowania

Zakres obowiązków:

  • Dbałość o standardy pracy całego zespołu
  • Tworzenie raportów, etykiet, dokumentacji
  • Zarządzanie czasem i organizacją pracy kontrolerów jakości
  • Szkolenie w zakresie Kontroli Jakości
  • Weryfikowanie pracy zespołu
  • Współpraca z innymi działami oraz Koordynatorem
  • Rozwiązywanie aktualnych problemów

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 28,95 zł/h brutto (podwyżka po okresie próbnym)
  • Umowa o pracę
  • System pracy: 3 zmiany (pon-pt)

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest HR Team Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Lindego 14, 30-148 Kraków.

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawy.

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Kontroler jakości Dąbrowa Górnicza
  • Doradca podatkowy w Polsce Dąbrowa Górnicza
  • Pracownicy uczelni w Polsce Dąbrowa Górnicza
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055