Lider Zespołu T-Mobile
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Voice Contact Center Sp. z o.o.
11. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • praca z Zespołem: pozytywne motywowanie i dzielnie się wiedzą, komunikowanie i odpowiedzialność za realizację wyników, wyznaczanie i weryfikowanie wykonania celów
  • prowadzenie warsztatów, doszkoleń, coachingów i regularnych spotkań z Zespołem oraz przygotowywanie inicjatyw motywujących
  • dbanie o jakość poprzez regularne monitorowanie, reagowanie i przekazywanie informacji zwrotnej
  • bezpośrednia współpraca z Klientem zlecającym i przełożonym
  • przygotowywanie raportów z odsłuchów rozmów oraz analiza i prezentowanie wyników Zespołu na cyklicznych spotkaniach

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu Zespołem sprzedażowym – najlepiej w branży CC lub telekomunikacji
  • znajomość systemów CRM oraz KPI dla Customer Care
  • wysoki poziom komunikatywności, zaangażowania i odpowiedzialności
  • dobra organizacja pracy własnej oraz podległego Zespołu
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • dyspozycyjność 8 godzin dziennie w przedziale 7:00–23:00 (praca zmianowa)

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o kontrakt B2B lub zatrudnienie na Umowę o Pracę
  • atrakcyjny system motywacyjny uzależniony od osiąganych wyników
  • kompleksowy system wdrożeniowy i płatne szkolenia
  • elastyczne godziny pracy dostosowane do Twoich preferencji (współpraca możliwa od poniedziałku do niedzieli między 7:00 a 23:00)
  • ’’Smart Leader’’, "Akademia Leadera"- programy szkoleń i warsztatów dla liderów
  • bogaty pakiet benefitów: dofinansowanie do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczeń, darmowe lekcje języka angielskiego, finansowanie szkoleń
  • komfortowe warunki - nowe biuro z widokiem na panoramę Lublina

  • Praca Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567