Lider zespołu - Szkółkarstwo - Dania
  • Domatków
, Domatków, Podkarpackie, Polska
FPS2004 ApS
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wiosna: zbiór sadzonek, sortowanie sadzonek wysokich nawet do 2 metrów, sadzenie maszynowe, obsługa kombajnu/wózka widłowego

  • lato: pielenie, sadzenie maszynowe

  • jesień: zbiór sadzonek na polu, sortowanie na hali

  • nadzór, planowanie prac, kontakt z klientem w języku angielskim

  • motywowanie i kontakt z pracownikami

  • inne prace szkółkarskie

WYMAGANIA:
  • umiejętności prowadzenia ciągnika/kombajnu

  • umiejętności prowadzenia wózka widłowego

  • zarządzanie grupą oraz dobra organizacja pracy

  • znajomość języka angielskiego

Mile widziane doświadczenie pracy na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:
  • średnie zarobki netto miesięcznie około 9500-10000 PLN (9000 podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne)

  • mieszkanie blisko pracy

  • pomoc w sprawach administracyjnych w Danii

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 631
18 246