Lider Zespołu Sprzedażowego na projekcie T-mobile
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Voice Contact Center Sp. z o.o.
16. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracą zespołu sprzedażowego (10-15-osobowy zespół konsultantów/tek)
  • Odpowiedzialność za wyniki w zakresie sprzedaży usług i produktów T-Mobile
  • Analiza wyników zespołu i przygotowywanie raportów
  • Prowadzenie regularnego monitoringu jakości rozmów (coachingi)
  • Wspieranie i motywowanie członków zespołu
  • Prezentowanie wyników zespołu na cyklicznych spotkaniach
  • Ścisła współpraca z kierownikiem projektu, trenerami, klientem zlecającym i innymi działami wspierającymi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży, telesprzedaży - warunek konieczny
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy od poniedziałku do niedzieli 8:30-20:00 (1-2 weekendy w miesiącu)
  • Zdolności analityczne i organizacyjne
  • Bardzo dobra komunikatywność i umiejętność motywowania zespołu
  • Umiejętność negocjacji i budowania relacji z klientami
  • Zorientowanie na osiąganie celów sprzedażowych
  • Pozytywne podejście do wyzwań i gotowość do pracy pod presją czasu
  • Znajomość branży telekomunikacyjnej w tym znajomość produktów i usług T-mobile
  • Doświadczenie w pracy z systemami call center

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - podstawa wynagrodzenie 6 700 zł brutto
  • Atrakcyjny system motywacyjny - premia za wyniki ok. 3000 zł brutto
  • Bogaty pakiet benefitów: dofinansowanie do karty Multisport, prywatna opieka medyczna w PZU Zdrowie, ubezpieczenie na życie UNUM, darmowe lekcje języka angielskiego, finansowanie szkoleń zewnętrznych
  • Dodatkowe konkursy, ogólnofirmowe programy motywacyjne, integracje firmowe i eventy
  • Możliwość zdobycia nowych kwalifikacji, rozwój zawodowy
  • ’’Smart Leader’’, "Akademia Leadera", ''Wewnętrzna Szkoła Sprzedaży'', kompleksowy proces Onboardingu Lidera- programy szkoleń i warsztatów dla liderów

  • Praca Łódź
  • Pracownik na wysokościach Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584