Lider Zespołu Produkcyjnego - rekrutacja online
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
HRK S.A.
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest międzynarodwa firma produkcyjna, oferująca produkty i rozwiązania dla klientów z różnych gałęzi przemsyłu.

Lider Zespołu ProdukcyjnegoMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Organizacja stanowisk pracy zgodnie z przepisami BHP i nadzór nad ich przestrzeganiem.
  • Zarządzanie zespołem – planowanie zadań, monitorowanie ich realizacji, raportowanie wyników.
  • Wdrażanie nowych pracowników i dbanie o rozwój zespołu, planowanie szkoleń.
  • Zapewnienie realizacji planu produkcyjnego oraz nadzór nad materiałami i narzędziami.
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych i udział w projektach oszczędnościowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne.
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Znajomość zasad BHP oraz systemów zarządzania środowiskowego.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (do 25 osób).
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B1).
  • Dyspozycyjność do pracy w systmie zmianowym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251