Lider Zespołu Produkcyjnego
  • Bielany Wrocławskie
, Bielany Wrocławskie, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Adecco Poland Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Rekrutujemy dla

Dla jednego z Naszych klientów (globalnego koncernu spożywczego, wyspecjalizowanego w produkcji produktów żywnościowych oraz napojów) aktualnie poszukujemy osoby względem omawianego stanowiska zawodowego.

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa koordynacja procesów produkcyjnych na podległym obszarze,
  • zarządzanie podległym zespołem pracowniczym (a w tym m.in. efektywne alokowanie zasobów względem planów produkcyjnych, definiowanie indywidualnych celów pracowników, nadzór nad wykonaniem powierzonych obowiązków zawodowych),
  • monitorowanie realizacji planu produkcyjnego (oraz podejmowanie działań mających na celu optymalizację kosztów),
  • wspieranie różnorodnych programów optymalizacyjnych wdrażanych na terenie zakładu,
  • odpowiedzialność za przestrzeganie zasad GMP i BHP,
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami organizacji.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie techniczne (preferowane: wyższe),
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku zawodowym,
  • doświadczenie w zarządzaniu kilku-bądź-kilkunastoosobowym zespołem pracowniczym,
  • znajomość narzędzi Lean Manufacturing oraz umiejętność ich praktycznego wykorzystywania,
  • zaznajomienie z obsługą pakietu MS Office (przede wszystkim MS Excel),
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, trybie 4-brygadowym (godziny pracy: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00),
  • umiejętność myślenia analitycznego i podejmowania kluczowych decyzji pod presją czasu,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu - sumienność, odpowiedzialność,
  • ukierunkowanie na dalszy rozwój własnych kompetencji (chęć dalszego rozwoju zawodowego).

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie oraz piśmie; umiejętność obsługi oprogramowania SAP

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej (w oparciu o umowę o pracę),
  • wynagrodzenie finansowe uwzględniające również system premiowy (w ujęciu miesięcznym),
  • przejrzysty zakres obowiązków oraz możliwość wdrażania własnych inicjatyw,
  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy (w tym laptop oraz telefon służbowy),
  • rozbudowany pakiet benefitów dodatkowych (uwzględniający m.in. opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę sportową, transport pracowniczy, dofinansowanie do posiłków z kantyny),
  • wsparcie ze strony specjalistów (przyjazna kadra managerska),
  • ogromne możliwości rozwoju (zarówno w strukturze pionowej, jak i poziomej),
  • profesjonalnie przygotowany program onboardingowy,
  • wydarzenia okolicznościowe, integracyjne,
  • bezpłatny transport z wybranych miejscowości (m.in. trasy z Dzierżoniów, Bielawa, Pieszyce, Strzelin, Niemcza, Henryków, Ziębice, Żórawina, Łagiewniki, Kobierzyce).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Adecco jest światowym liderem branży doradztwa personalnego, usług i rozwiązań HR. Jest częścią The Adecco Group, obecnego w 60 krajach na całym świecie. Ma ponad 50 lat doświadczenia w branży rekrutacyjnej. W Polsce działa od 1994 roku. Od tego czasu zatrudniło setki tysięcy pracowników i otworzyło w naszym kraju ponad 45 biur. W bazie Adecco znajduje się ponad 350 tysięcy kandydatów.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Informujemy, iż w spółkach z Grupy Adecco działających w Polsce wdrożyliśmy procedurę dokonywania zgłoszeń wymaganą Ustawą o Ochronie Sygnalistów. Szczegółowe informacje są dostępne w biurach Adecco.

1) Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów oraz Warunkami Korzystania. Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie w ramach The Adecco Group w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać moją zgodę.2) Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez The Adecco Group w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych, powiadomień push w aplikacji oraz przy wykorzystaniu innych środków. Wiem, że w każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę.3) Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów oraz Warunkami Korzystania. Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały wykorzystane wyłącznie w celu rekrutacji związanej wyłącznie z tą ofertą pracy. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać moją zgodę.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 851
19 087