Lider Zespołu Produkcyjnego
  • Warszawa, Białołęka, ul. Marywilska 34
mazowieckie, Warszawa, Białołęka, ul. Marywilska 34, mazowieckie, Polska
Promotorzy Trading Sp. z o.o. sp.k.
11. 10. 2024

Promotorzy Trading Sp. z o.o. Sp.k. działa na polskim rynku artykułów tytoniowych i akcesoriów od ponad 25 lat.

Naszymi sztandarowymi markami są m.in. VIVO, Selfie, OCB, Burton, Nakhla, Villiger, Angel, Candlelight, ZIPPO.

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów szerokiej gamy akcesoriów dla palaczy oraz producentem i eksporterem wyrobów dla użytkowników e-papierosów. Nasze produkty eksportujemy do ponad 30 krajów na świecie. Wiele z naszych marek oraz produktów z naszej oferty posiadają status lidera w swoich segmentach rynku.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz nowymi wyzwaniami, które nas czekają poszukujemy pracownika na stanowisko:
Twoje zadania:

  • Nadzór nad zmianami produkcyjnymi, obsługującymi od 25 do 35 pracowników.
  • Planowanie i organizowanie pracy zespołu, w tym tworzenie grafików i rozliczanie czasu pracy.
  • Szkolenie i wdrażanie nowych pracowników.
  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych i wsparcie dla zespołu.
  • Realizacja celów produkcyjnych z zachowaniem norm BHP, jakości, terminowości i efektywności.
  • Nadzór nad maszynami i urządzeniami oraz odpowiednie dokumentowanie działań.
  • Współpraca z innymi działami dla zapewnienia ciągłości produkcji.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Co najmniej 1-3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem produkcyjnym.
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej.
  • Umiejętności lidera: delegowanie zadań, motywowanie, budowanie zespołu.
  • Znajomość zarządzania produkcją i metod 5S oraz Lean Manufacturing.
  • Determinacja w osiąganiu celów, zaangażowanie i umiejętność samodzielnego działania.

Dodatkowe atuty:

  • Gotowość do natychmiastowego rozpoczęcia pracy.
  • Znajomość obsługi maszyn produkcyjnych.
  • Doświadczenie w produkcji sypkich towarów.
  • Aktualne badania sanepidowskie.

 Oferujemy:

  • Umowa o pracę - najpierw na okres próbny, potem na czas nieokreślony.
  • Wynagrodzenie podstawowe plus premie za wyniki.
  • Pakiet medyczny Medicover i karta MultiSport po okresie próbnym.
  • Ubezpieczenie NNW i inne benefity.
  • Lokalizacja blisko stacji PKP Żerań.

Benefity:

  • Dopłaty do zajęć sportowych i kursów.
  • Rabaty na produkty firmy.
  • Imprezy integracyjne i inne dodatki.
  • Bezpłatny parking i program poleceń pracowniczych.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251