Lider Zespołu Produkcji | Pruszków | 2 zmiany
  • Pruszków
Pruszków, Pruszków, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z Naszych Klientów poszukujemy pracowników na stanowisko: Lider Zespołu Produkcji

Miejsce pracy: Pruszków, ul. Przejazdowa (w pobliżu stacji ORLEN)

Opis stanowiska:

  • Koordynacja pracy zespołu, motywowanie pracowników i rozwój ich kompetencji
  • Planowanie dziennych zadań produkcyjnych, optymalizacja procesów i zasobów
  • Kontrola jakości produkcji oraz podejmowanie działań korygujących
  • Rozwiązywanie problemów operacyjnych (awarie, braki materiałowe, konflikty)
  • Ulepszanie procesów produkcyjnych (Lean, Six Sigma)
  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia płynności produkcji
  • Dbanie o bezpieczeństwo zgodnie z przepisami BHP

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata (warunek konieczny)
  • Umiejętność zarządzania zespołem i rozwiązywania problemów
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Umiejętność obsługi programów typu Excel oraz SAP
  • Posiadanie uprawnień SEP G1,G2

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wiodącej firmie
  • Praca w systemie II zmianowym od poniedziałku do piątku 6:00 - 14:00/ 14:00 - 22:00
  • Premia do 20% wynagrodzenia po przepracowanym okresie próbnym
  • Benefity: Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie szkoleń, wypoczynku oraz opieki nad dziećmi
  • Program poleceń pracowników
  • Spotkania integracyjne i przyjazna atmosfera
  • Owoce i kawa w kuchni

  • Praca Pruszków
  • Pracownik produkcji Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848