Lider Zespołu Operacji
  • Mników
małopolskie, Mników, małopolskie, Polska
Ruch S.A
12. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie praca podległego Zespołu
  • Organizacja, nadzór i planowanie zadań magazyn
  • Kontrola i nadzór nad przepustowością operacji sortu przesyłek
  • Monitorowanie, kontrola, inicjowanie i wdrażanie zmian w procesach magazynowych
  • Zarządzanie procesem sortu przesyłek na poszczególne destynacje realizowane za pomocą dostępnej automatyki oraz sortu ręcznego
  • Kontrola i monitorowanie procesu transportu : terminowość, wypełnienie, weryfikacja poprawności nośników na samochodach liniowych
  • Kontrolowanie i raportowanie stanów magazynowych, operacji magazynowych
  • Szkolenia oraz proces wdrażania nowych pracowników i podwykonawców
  • Kontrola i nadzór nad prawidłowym oznakowaniem magazynu zgodnie z procesami
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP przez podległych pracowników oraz kontrahentów działających w ramach magazynu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie min roczne w firmach kurierskich
  • Wykształcenie min średnie
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Znajomość procesów kurierskich
  • Zdolności organizacyjne, przywódcze
  • Bardzo dobre umiejętności planowania, organizacji pracy własnej i zespołu
  • Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Skuteczność w działaniu oraz odpowiedzialność biznesowa
  • Nastawienie na ciągły rozwój i umiejętność czerpania z różnych perspektyw
  • Doświadczenie w pracy na magazynie, uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez UDT

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w polskiej, stabilnej firmie będącej członkiem grupy kapitałowej ORLEN S.A.
  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę
  • Wynagrodzenie stałe oraz system premiowy
  • Praca w systemie zmianowym
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: system kafeteryjny MyBenefit, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta upominkowa paliwowa, zniżka na paliwo
  • Dofinansowanie w ramach ZFŚS m.in. do wypoczynku, bonów świątecznych i innych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kompetencji w ramach udziału w wielu ciekawych projektach
  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Praca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849