Lider Zespołu Magazynowego - operator wózka widłowego
  • Tychy
Tychy, Tychy, Silesian Voivodeship, Polska
SANHUA AUTOMOTIVE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
13. 10. 2024

Miejsce pracy: Tychy

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie i zarządzanie operacjami magazynowymi zgodnie z planami
  • Zarządzanie zespołem pracowników magazynu
  • Współpraca z zespołem magazynowym
  • Zapewnienie efektywnego wykorzystania przestrzeni magazynowej
  • Nadzór nad inwentaryzacją
  • Zapewnienie zgodności operacji magazynowych z obowiązującymi standardami i procedurami
  • Zapewnienie optymalnego wykorzystania i sprawności sprzętu magazynowego
  • Ścisła współpraca z zespołem logistycznym nad usprawnieniami procesów
  • Wdrażanie i utrzymywanie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz polityki firmy

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składowania
  • Praktyczna znajomość systemu zarządzania magazynem (WMS-skanery) oraz programów pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Umiejętność zarządzania zespołem i delegowania zadań
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Umiejętność obsługi wózka widłowego, uprawnienia UDT
  • Znajomość dokumentów przewozowych CMR, packing listów
  • Doświadczenie w branży automotive

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio pod firmę
  • Szkolenia i możliwość zdobycia uprawnień i kwalifikacji zawodowych
  • Pracę na terenie nowo otwieranej fabryki i w zaawansowanym technologicznie parku maszynowym
  • Przyjazne i czyste warunki pracy – nową flotę wózków
  • Kartę Multisport i ubezpieczenie grupowe
  • Świadczenia finansowane z Zakładowego Funduszu Świadczeń (wczasy pod gruszą, paczki świąteczne, itp.)
  • Parking dla pracowników
  • Możliwość uczestniczenia w firmowych wydarzeniach kulturalnych i konkursach

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • szkolenia
  • firmowe wydarzenia kulturalne i konkursy

Dwuetapowy proces rekrutacji

  • Z uwagą analizujemy aplikacje przesłane przez kandydatów
  • Kandydatów, którzy spełniają wymogi stanowiska zapraszamy na rozmowę, podczas której weryfikujemy posiadaną wiedzę i kompetencje.
  • Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się w języku angielskim oraz może mieć formę zdalną.
  • Drugi etap dla wybranych przez nas kandydatów ma miejsce w siedzibie firmy. Spotkanie prowadzone jest przez bezpośredniego przełożonego, który poznaje kandydata oraz przybliża obszar działania danego stanowiska.
  • Utrzymujemy bezpośredni kontakt z kandydatami informując o każdym etapie rekrutacji.
  • Kandydat ma możliwość skontaktować się z nami w celu uzupełnienia informacji o sobie, albo dopytania się o szczegóły rekrutacji i oferowanego przez nas stanowiska.

W związku z rozbudową zakładu produkcyjnego szukamy 2 liderów zespołu magazynowego, którzy dołączą do naszego zespołu. Aktualnie firma zatrudnia blisko 200 osób i jest zlokalizowana na terenie Industry Park w Tychach przy ul. Turyńskiej 80. Sanhua Automotive Poland to firma z kapitałem chińskim, która specjalizuje się w produkcji komponentów Thermal Management Systems dla branży automotive.

SANHUA AUTOMOTIVE POLAND jest wiodącą chińską firmą z branży automotive, specjalizującą się w produkcji samochodowych wymienników ciepła, zaworów i powiązanych produktów zarządzania ciepłem. Dzięki nowemu zakładowi produkcyjnemu w Tychach poszerzamy naszą działalność na rynku europejskim. Poszukujemy dynamicznej i nastawionej na wyniki osoby, która dołączy do naszego zespołu w Tychach na stanowisku Team Lidera.

Aktualnie firma zatrudnia blisko 200 osób i jest zlokalizowana na terenie Industry Park w Tychach przy ul. Turyńskiej 80.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Tychy
  • Operator Tychy
  • Operator koparki Tychy
  • Operator maszyn Tychy
  • Operator wózków widłowych Tychy
  • Operator maszyn budowlanych Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 496
    18 931