Lider Zespołu ds. Planowania Produkcji
  • Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski, Piotrków Trybunalski, Łódź Voivodeship, Polska
MBL POLAND Sp. z o.o.
13. 10. 2024

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie procesu planowania produkcji oraz pracy zespołu ds. planowania produkcji
  • Ustalenie optymalnego planu produkcji we współpracy z działami produkcji, zakupów i obsługi klienta
  • Inicjowanie działań mających na celu utrzymywanie zapasów dla kluczowych komponentów produkcyjnych
  • Analizowanie dostępnych zasobów i inicjowanie działań związanych z ich optymalizacją
  • Wprowadzanie we współpracy z działem technologii i R&D alternatywnych rozwiązań mogących usprawnić proces produkcji
  • Monitorowanie stanów magazynowych wyrobów gotowych pod kątem optymalnego planowania produkcji w kontekście dostępnych zasobów
  • Nadzór nad poprawnością danych wprowadzanych do systemu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowiskach związanych z planowaniem produkcji
  • Wiedza z zakresu logistyki i planowania produkcji
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Orientacja na klienta
  • Umiejętność współpracy i komunikacji
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Umiejętność obsługi programów pakietu MS Office (głównie Excel)

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy
  • Premię kwartalną oraz roczną
  • Elastyczne godziny rozpoczynania i kończenia pracy
  • Możliwość pracy zdalnej 1 dzień w tygodniu
  • Możliwość wcześniejszego kończenia pracy w piątki
  • Pakiet sportowy, medyczny oraz obiady dofinansowywane przez pracodawcę
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Firma MBL jest wiodącym producentem oraz dostawcą w branży wózków inwalidzkich. Projektuje, rozwija, wytwarza i dystrybuuje wysokiej jakości produkty. Tym samym przyczynia się do poprawy mobilności i jakości życia ludzi.

  • Praca Piotrków Trybunalski
  • Pracownik produkcji Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. telekomunikacji Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. PR Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. finansów Piotrków Trybunalski
  • Pracownik ds. administracji Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. reklamy Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. Sprzedaży Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. Zakupów Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. marketingu Piotrków Trybunalski
  • Piotrków Trybunalski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183