Lider Zespołu ds. Gospodarki Wodnej
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Antea Polska S.A.
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie i kontrola prac zespołu
  • Planowanie prac zespołu
  • Wypracowywanie podejścia metodycznego realizowanych prac
  • Wyznaczanie kierunków rozwoju
  • Współpraca z działem marketingu w zakresie pozyskiwania nowych zleceń
  • Współpraca międzynarodowa

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (w zakresie ochrony środowiska lub pokrewne)
  • Doświadczenie w prowadzeniu zespołu / projektów z zakresu gospodarki wodnej
  • Umiejętność koordynowania i weryfikacji prac zespołów projektowych, w tym umiejętność sprawnego i terminowego zarządzania powierzonymi zadaniami oraz planowania pracy zespołu
  • Umiejętność budowania nowych usług i kompetencji zespołu w odpowiedzi na wymagania klientów oraz nowe trendy rynkowe
  • Znajomość przepisów z zakresu ochrony środowiska i szeroko rozumianej gospodarki wodnej
  • Zaangażowanie i wykazywanie inicjatywy
  • Otwartość na wyzwania

Mile widziane

  • Branżowa znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o 30 letnie doświadczenie naszej firmy
  • Uczestnictwo w projektach o strategicznym znaczeniu dla Polski
  • Uczestnictwo w szkoleniach kierunkowych i konferencjach
  • Bogaty pakiet socjalny: opieka medyczna, karta sportowa, dofinasowanie do wczasów oraz okresów świątecznych, dofinansowanie do studiów, dofinansowanie do nauki j. angielskiego
  • Atmosferę wsparcia i współpracy
  • Możliwość zaangażowania w akcje charytatywne
  • Inicjatywy i konkursy dla pracowników
  • Elastyczne godziny pracy (rozpoczęcie pracy w godz. 7.00-9.00)
  • Pracę hybrydową (minimum 2 dni w tygodniu pracy w biurze)
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
KLAUZULA INFORMACYJNA DLA OSOBY UBIEGAJĄCEJ SIĘ O ZATRUDNIENIE Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Antea Polska S.A. (Pracodawca, Administrator Danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych) (dalej jako „RODO”) informujemy, że: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Antea Polska S.A. w Katowicach przy ul. Dulęby 5, 40-833 Katowice (dalej jako: „Administrator”).2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz - w przypadku wyrażenia na to zgody - dalszych procesach rekrutacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO (dobrowolnie wyrażona zgoda). Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych może się odbywać, niezależnie od wyrażonej zgody, również na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO (prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na dochodzeniu oraz obronie roszczeń Administratora). 3. Pani/Pana dane nie będą przekazywane innym odbiorcom, ani do państw trzecich/organizacji międzynarodowych. 4. Pani/Pana dane będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż okres przedawnienia roszczeń związanych z przetwarzaniem danych osobowych w celach rekrutacji, tj. 6 lat od momentu zakończenia procesu rekrutacji. W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych również w dalszych procesach rekrutacyjnych Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez okres 2 lat. 5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu. 6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału procesie rekrutacyjnym, a w przypadku wyrażenia na to zgody - również dalszych procesach rekrutacyjnych. Brak powyższej zgody uniemożliwi nam rozpatrzenie Pani/Pana kandydatury.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584