Lider zespołu App Azure
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Silesian Voivodeship, Polska
EXORIGO UPOS S.A.
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Gliwice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Gradle
  • Azure CLI
  • GitLab
  • Hibernate
  • liquibase
  • Java
  • Kotlin
  • Spring Framework

System operacyjny

  • Windows
  • Linux

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem deweloperów pracujących nad aplikacjami w chmurze Azure – praca w metodologii zwinnej
  • Koordynowanie działań i projektów zespołu w celu zapewnienia terminowego i efektywnego dostarczania aplikacji
  • Monitorowanie postępów prac oraz wyznaczanie i realizacja celów projektowych
  • Wspieranie i rozwijanie umiejętności członków zespołu poprzez szkolenia i mentoring
  • Utrzymywanie regularnej komunikacji z klientem wewnętrznym w celu zapewnienia zgodności realizowanych projektów z oczekiwaniami
  • Zarządzanie zespołem w dążeniu do ciągłego doskonalenia oraz identyfikowanie i wdrażanie nowych rozwiązań i technologii.

Nasze wymagania

  • Znajomość narzędzi, języka i środowisk: Java 17 (11), Kotlin (1.6.21), Spring Framework (2.7.2), Gradle, Azure CLI, GitLab, Hibernate, liquibase,
  • Doświadczenie w pracy z platformą Microsoft Azure (w tym B2C)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem programistów
  • Znajomość narzędzi do monitorowania i zarządzania aplikacjami chmurowymi
  • Umiejętność analizy i optymalizacji kosztów związanych z infrastrukturą chmurową
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i przywódcze

Mile widziane

  • Wiedza i znajomość procesu KSEF
  • Wykształcenie wyższe związane z informatyką lub pokrewnymi dziedzinami

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Dobrą atmosferę pracy – gramy do jednej bramki i pomagamy sobie zgodnie z hasłem #OneTeam
  • Elastyczność i samodzielność – u nas masz wpływ na to, kiedy i jak realizujesz zadania
  • Dostęp do biura – jeśli nie chcesz lub nie możesz pracować zdalnie, to jest opcja korzystania z naszych lokalizacji w Polsce
  • Opiekę medyczną – to nasz stały benefit – pozostałe modyfikujemy w zależności od feedbacku
  • Dofinansowanie pakietu MultiSport – ponieważ zależy nam na Twoim zdrowiu i dobrej kondycji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa z rekruterem
  • Rozmowa z przełożonym
  • Decyzja i początek współpracy

Exorigo-Upos S.A. polską firmą informatyczną o międzynarodowym zasięgu. Posiadamy własne oddziały m.in. w Rumunii, Wielkiej Brytanii, Czechach, Słowacji, Ukrainie.

To zespół ponad 1000 ekspertów m.in. inżynierów, developerów, project managerów, architektów i analityków IT oraz pracowników serwisu. Nasza działalność koncentruje się od 30 lat na wsparciu branży retail.

Aktywnie wspieramy naszych klientów w cyfrowej transformacji i rozwoju e-commerce. Wśród klientów Exorigo-Upos można znaleźć m.in. jeden z największych marketplace w Europie Środkowo-Wschodniej, najbardziej znane w Polsce sieci super- i hipermarketów, podmioty z branży beauty, fashion, home decor, artykułów dla dzieci oraz sklepy typu convenience.

Zapewniamy również kompleksowe usługi IT dla branży logistycznej, bankowej, ubezpieczeniowej, finansowej, motoryzacyjnej i paliwowo-energetycznej.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080