Lider w dziale Utrzymania Ruchu
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Creative Ideas Sp. z o.o.
22. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Naszym klientem, jest firma produkcyjna z okolic Wieliczki

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie pracy podległego zespołu
  • Dbanie o porządek w obszarze warsztatu UR
  • Raportowanie wskaźników
  • Kontakt z kadrą zarządzającą
  • Kontakt z inżynierami UR w celu zamawiania części zamiennych w momencie wystąpienia zapotrzebowania na zmianie produkcyjnej
  • Nadzór nad osobami oddelegowanymi do działu UR z wydziałów współpracujących / raportowanie postępu prac
  • Rozdzielanie pracy dla mechaników i techników UR
  • Podejmowanie decyzji dotyczących priorytetów
  • Organizowanie szkoleń dla podległego zespołu (dzielenie się wiedzą, przekazywanie wiedzy)
  • Nadzór i współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • Nadzór nad realizacją przeglądów urządzeń peryferyjnych w podległym obszarze
  • Nadzór nad testowaniem maszyn po przeglądach

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w Dziale Utrzymania Ruchu w firmie produkcyjnej
  • Przeprowadzanie przeglądów i napraw maszyn produkcyjnych
  • Doświadczenie w zarządzaniu niewielkim zespołem
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Wiedza z zakresu budowy maszyn i systemów sterowania
  • Umiejętność analizowania schematów technicznych

Mile widziane

  • Znajomość metodologii Lean Manufacturing
  • Wykształcenie kierunkowe tj. Robotyka, automatyka, budowa maszyn
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie do 9500 zł brutto na umowę o pracę
  • Premia
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie posiłków
  • Bezpłatny transport z Krakowa
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie do wakacji dzieci
  • bezpłatny kurs języka angielskiego;
  • grupowe ubezpieczenie

  • Praca Kraków
  • Pracownik utrzymania ruchu Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584