Lider utrzymania ruchu
  • Kielce
Kielce
MB Recycling
29. 8. 2024

MB Recycling to lider w branży przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego (ZSEE), oświetlenia oraz baterii. Posiadamy sześć nowoczesnych zakładów w całej Polsce oraz filię na Ukrainie. Inwestujemy w technologie.

MB Recycling wraz z partnerami tworzy ogólnopolski system zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego „Elektryczne Śmieci”, które obejmuje swoim zasięgiem miasta w całej Polsce i stale się rozwija. Coraz więcej mieszkańców miast korzysta na co dzień z czerwonych pojemników na zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, a także z innych możliwości pozbywania się zużytych urządzeń elektrycznych.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: LIDER UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: Micigózd

Misja i główne zadania stanowiskowe:

kierowanie zespołem utrzymania ruchu w celu zapewnienia efektywności produkcji

organizowanie pracy i zasobów, koordynowanie, rozdzielanie zadań i odpowiedzialności

pomiędzy członkami zespołu

naprawa maszyn i urządzeń przemysłowych

wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn

identyfikowanie i diagnozowanie uszkodzeń wynikłych w trakcie eksploatacji

wymiana uszkodzonych elementów i zespołów, naprawa warsztatowa

wypełnianie dokumentacji technicznej (raporty wewnętrzne, konserwacje, DTR

Oczekiwania:

znajomość prac w zakresie mechaniki i elektryki

umiejętność naprawy maszyn poparta praktycznym doświadczeniem

posługiwanie się dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń, znajomość rysunku technicznego,

prawo jazdy kat. B

podstawowa obsługa komputera

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych w nowoczesnym środowisku technicznym

pracę w dynamicznej i szybko rozwijającej się organizacji

przyjazną atmosferę w pracy

  • Praca Kielce
  • Pracownik utrzymania ruchu Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536