Lider Utrzymania Ruchu // 10 500 zł
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Lider Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • zarządzanie pracą zespołu mechaników, elektryków, automatyków
  • konserwacja i naprawa maszyn produkcyjnych
  • prowadzenie dokumentacji z wykonywanych prac
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie Utrzymania Ruchu

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność pracy w oparciu o rysunek techniczny
  • uprawnienia SEP oraz umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet dodatków
  • szkolenia i możliwość doskonalenia umiejętności
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • karta Multisport

  • Praca Gliwice
  • Pracownik utrzymania ruchu Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563