LIDER SPEDYCJI
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmińsko-mazurskie, Polska
Arche Consulting
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:
odpowiedzialność za realizację budżetu,
inicjowanie działań w celu optymalizacji pracy i poprawy jakości serwisu całopojazdowego,
realizacja zleceń spedycyjnych oraz nadzór nad zleceniami zespołu,analiza wykonanych zleceń,
budowanie i rozwijanie długoterminowych relacji z klientami,
utrzymywanie i nadzór nad współpracą z przewoźnikami,
przygotowywanie raportów i zestawień.
Wymagania:
znajomość spedycji całopojazdowej,
doświadczenie na stanowisku Spedytora Całopojazdowego,
umiejętność zarządzania zespołem,
wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
doświadczenie w zarządzaniu zespołem spedycyjnym,
znajomość giełd transportowych i platform,
biegła znajomość języka angielskiego,
znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu, zorientowanie na realizację celów.
Nasz Klient oferuje:
umowa o pracę,
prywatna bezpłatna opieka medyczna,
możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
karty sportowe,
możliwość rozwoju zawodowego,
dofinansowanie do paliwa.

  • Praca Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370