Lider Serwisu/Programista PLC z językiem niemieckim
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
2. 3. 2024

Nasz klient to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo w dziedzinie automatyki i robotyki.Od 2019 roku zdołali wykonać wiele ciekawych projektów dla najbardziej wymagających klientów branży automotiv: Audi, BMW, Volvo itp. oraz innych gałęzi przemysłu, np. farmacja i branża spożywcza.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o B2B lub UoP
  • System premiowy+diety
  • Samochód służbowy
  • Pracę zdalną z dowolnego miejsca w Polsce
  • Elastyczny czas pracy
  • Dofinansowanie do nauki języka(w razie potrzeby).

Obowiązki:

  • Zadaniem kandydata będzie rozwinięcie działu serwisu, co na początku będzie wiązać się z dużą ilością podróży służbowych. Jeśli kandydat zapozna się z maszynami i wprowadzi narzędzia umożliwiające serwis zdalny to liczba podróży znacząco się zmniejszy.
  • Realizacja prac serwisowych maszyn przemysłowych,
  • Analiza błędów występujących na maszynach przemysłowych,
  • Proponowanie i wdrażanie usprawnień,
  • Gromadzenie informacji niezbędnych do realizacji prac serwisowych,
  • Planowanie infrastruktury umożliwiającej zdalne realizacje prac serwisowych,
  • Prowadzenie szkoleń z obsługi i serwisu maszyn.

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego(B2) oraz angielskiego
  • Doświadczenie w programowaniu sterowników PLC firmy Siemens
  • Doświadczenie w serwisowaniu, obsłudze robotów przemysłowych: ABB lub Fanuc lub Staubli
  • Doświadczenie w serwisie maszyn przemysłowych
  • Wysoka gotowość do podróży służbowych, w tym podróży zagranicznych
  • Wysokie umiejętności personalne, kontakt z klientami

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Szczecin
  • Programista Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782