Lider Projektu
  • Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, Dolnośląskie, Polska
Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
22. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zarządzanie wszystkimi fazami projektu;

  • tworzenie szczegółowego planu projektu obejmującego harmonogram, zasoby, budżet oraz zakres;

  • ustalanie celów projektu i kluczowych wskaźników wydajności;

  • organizacja i prowadzenie spotkań projektowych;

  • wprowadzanie niezbędnych korekt w planie projektu w celu optymalziacji;

  • planowanie, monitorowanie i kontrola kosztów projektowych;

  • optymalizacja kosztów projektu bez utraty jakości realizacji;

  • identyfikowanie i rozwiązywanie problemów oraz ryzyk związanych z realizacją;

  • sporządzanie kalkulacji oraz potrzebnych wyliczeń;

  • regularne śledzenie i raportowanie postępów projektów;

  • motywowanie, wspieranie i rozwijanie członków zespołów;

  • aktualizowanie oraz kompletowanie dokumentacji niezbędnej w projekcie.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – WARUNEK KONIECZNY;

  • prawo jazdy kat. B;

  • wykształcenie wyższe techniczne i/lub ekonomiczne;

  • Znajomość i umiejętność stosowania popularnych metodologii zarządzania projektami, takich jak Agile, Scrum, Kanban, PMBOK, PRINCE2 itp.;

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania projektami (np. MS Project, JIRA, Trello, Asana);

  • Umiejętność planowania i monitorowania budżetu projektu;

  • doświadczenie w programie ERP;

  • praktyczna znajomość Excela;

  • silnie rozwinięte zdolności analityczne.

  • determinacja w realizacji celów;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – mile widziana;

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę;

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia;

  • dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej;

  • pakiet ubezpieczeń;

  • dofinansowanie do karty MultiSport;

  • platformę szkoleniową do nauki języków obcych;

  • dofinansowanie do wypoczynku.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584