Lider produkcji w firmie ARTEX
  • Bialystok
Białystok, Bialystok, Podlaskie Voivodeship, Polska
MASTERPRESS S.A.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem pracowników
  • Planowanie produkcji oraz prowadzenie rozliczeń magazynowych w systemie
  • Zapewnienie przestrzegania przez pracowników procedur produkcyjnych oraz zasad BHP i GHP
  • Zapewnienie efektywnego przebiegu procesu produkcyjnego pod kątem jakości, wydajności i organizacji
  • Zapewnienie terminowej realizacji planu produkcyjnego
  • Dbanie o eliminowanie marnotrawstwa w procesie produkcyjnym
  • Sporządzanie raportów zgodnie z przyjętymi standardami

Nasze wymagania

  • Dobrze rozwinięte umiejętności zarządzania zespołem i kompetencje przywódcze lub predyspozycje i chęć rozwoju w tym kierunku
  • Swobodne poruszanie się w środowisku MS Windows, MS Office
  • Proaktywne podejście i zorientowanie na wyniki
  • Odpowiedzialność
  • Umiejętność efektywnego działania pod presją czasu

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku lidera/brygadzisty w firmie produkcyjnej

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z firmą ARTEX - zależy nam na długoterminowej współpracy
  • Pracę w systemie jednozmianowym
  • Możliwości rozwoju wewnątrz firmy
  • Pracę w bezpiecznych warunkach, z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń i technologii

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • paczki świąteczne
  • pikniki rodzinne
  • program usprawnień pracowniczych
  • Dofinansowanie do fizjoterapii

Firma Artex

  • Firma ARTEX, świadcząca usługę obkurczania etykiet na terenie Masterpress S.A. poszukuje osoby na stanowisko: Lider produkcji

Nadrzędnymi wartościami w Masterpress są szacunek do człowieka i jego pracy, dbałość o potrzeby pracowników i partnerów biznesowych oraz uczciwe i podmiotowe ich traktowanie. Otaczamy się ludźmi wyznającymi te same zasady, by budowali dobrą atmosferę i zapewniali wzajemne poszanowanie.

Dzisiaj jesteśmy największym w Europie Środkowej producentem wysokiej jakości etykiet i opakowań, co osiągnęliśmy dzięki zespołowi nastawionemu na rozwój i współpracę. Od 25 lat wspieramy pozytywny wizerunek globalnych marek, dostarczając etykiety wyprodukowane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych dla potrzeb aktualnego procesu rekrutacyjnego, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Masterpress S.A., zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) oraz potwierdzenie zapoznania się przez Panią/Pana się z treścią informacji:Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, że: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Masterpress S.A., ul. J. Kuronia 4, 15-569 Białystok. 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - inspektor@masterpress.com. Podane dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb rekrutacji na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c RODO oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r., a także na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a RODO – zgody osoby, której dane dotyczą. 3. Odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być: podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa, firmy zewnętrzne na podpisanych umów powierzenia, osoby upoważnione przez Administratora, operatorzy pocztowi, kurierzy oraz obsługa informatyczna. 4. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od zakończenia rekrutacji. 5. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, otrzymywania ich kopii oraz z zastrzeżeniem przepisów prawa przysługuje prawo do: sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, a w przypadku przetwarzania danych osobowych na podstawie zgody może Pani/Pan cofnąć zgodę w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. 7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, odmowa podania danych przewidzianych przez Kodeks Pracy uniemożliwi udział w rekrutacji. 8. Dane osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania, o którym mowa w art. 22 RODO.

  • Praca Białystok
  • Doradca podatkowy w Polsce Białystok
  • Pracownicy uczelni w Polsce Białystok
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Białystok
  • Pracownik produkcji Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087