Lider Produkcji - rekrutacja online
  • Żyrardów
Żyrardów, Żyrardów, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla nadzego Klienta, działającego w branży produkcyjnej, poszukuję Lidera Produkcji.

Lider ProdukcjiMiejsce pracy: Żyrardów

Zadania:

  • Zarządzanie zespołem produkcyjnym (ok. 20 osób) i wyznaczanie priorytetów zmianowych
  • Planowanie pracy operatorów z uwzględnieniem harmonogramu
  • Koordynowanie szkoleń stanowiskowych oraz certyfikacji operatorów produkcji
  • Zapewnienie realizacji planów produkcyjnych i dbanie o jak najwyższą efektywność procesu
  • Praca zgodnie z dokumentacją produkcyjną i wytycznymi zgodnymi z polityką jakości firmy
  • Raportowanie oraz analiza dziennych wyników produkcji, awarii, przestojów maszyn

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne)
  • Chęć rozwoju, zdobywania nowych kompetencji technicznych i leadershipowych
  • Znajomość narzędzi Lean oraz 5S
  • Znajomość programu SAP lub innego programu klasy ERP oraz pakietu MS Office
  • Chęć pracy w systemie 4 - brygadowym

Oferujemy:

  • Premia roczna ok. 5 % – uzależniona od wyników zakładu i korporacji za poprzedni rok
  • Dofinansowanie do posiłków na stołówce pracowniczej (9 zł dziennie)
  • Opieka medyczna Medicover
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe UNUM
  • Pakiet benefitów dla rodziców (wyprawki dla dziecka, prezenty na dzień dziecka itd.)
  • Platforma kafeteryjna OpenBenefit
  • Program doceniania i nagradzania pracowników REX
  • ostęp do bezpłatnych platform e-learningowych
  • Darmowy transport dla pracowników z dwóch lokalizacji: Sochaczew i Skierniewice

  • Praca Żyrardów
  • Pracownik produkcji Żyrardów
  • Żyrardów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696