Lider Planowania Łańcucha Dostaw - rekrutacja online
  • Września
Września, Września, wielkopolskie, Polska
HRK S.A.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży Automotive, w związku z rozwojem struktur wewnętrznych poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko Lidera zespołu SCP (Supply Chain Planning).

Lider Planowania Łańcucha DostawMiejsce pracy: Września

Zadania:

  • W obszarze Planowania: analiza zamówień klienta i opracowywanie średnio i długookresowych planów produkcji dla całego zakładu z uwzględnieniem: oczekiwanych terminów, możliwości wytwórczych zakładu, dostępności materiału, optymalnego wykorzystania parku maszynowego i personelu.
  • W obszarze Planowania: zakładanie zleceń produkcyjnych oraz nadzorowanie ich terminowej realizacji, analizowanie możliwości wytwórczych zakładu, sygnalizowanie „wąskich gardeł”, proponowanie rozwiązań mających na celu poprawę/optymalizację mocy wytwórczych zakładu w tym planowanie personelu oraz jego obciążenia.
  • W obszarze Obsługi klienta: kierowanie i nadzór na prawidłowym przebiegiem procesów w obrębie obsługi klienta a w szczególności: przyjmowanie i potwierdzanie zleceń, ustalanie terminów realizacji z klientem,
  • Zapewnienie ciągłości produkcji, ciągły nadzór nad realizacją planów produkcyjnych oraz organizowanie pracy podległych działów,
  • Raportowanie stopnia realizacji celów wg KPI określonych dla obszaru SCP.
  • Raportowanie pozostałych danych do odpowiednich jednostek.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane logistyka, zarządzanie produkcją lub pokrewne)
  • Co najmniej 2letnie doświadczenie w obszarze planowania produkcji/ obsługi klienta/ planowania materiałowego/ S&OP w firmie produkcyjnej - warunek konieczny,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny,
  • Umiejętność pracy z dużą ilością danych, zdolności analityczne oraz wyznaczania priorytetów
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Okazjonalną pracę zdalną (24 dni w roku),
  • Elastyczny start pracy (między 6 a 9 rano),
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, Multisport),
  • Możliwość odbycia szkoleń, zdobywania wiedzy,
  • Finansowanie kursów, szkoleń oraz studiów, zgodnych ze ścieżą rozwoju,
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę, wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia

  • Praca Września
  • Września - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567