Lider Operacyjny (branża telekomunikacyjna)
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Voice Contact Center Sp. z o.o.
9. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • planowanie pracy Zespołu Doradców
  • administrowanie grafiku Doradców i zabezpieczanie wymaganej przez Klienta realizacji
  • podsumowywanie realizacji grafiku - analizowanie raportów, przygotowywanie zestawień roboczogodzin do listy płac
  • raportowanie absencji - kontaktowanie się z Doradcami i ustalanie terminów odrobienia nieobecności
  • kontrolowanie statusów Doradców i podejmowanie działań zmierzających do osiągania założonych celów
  • raportowanie i analizowanie wskaźników oraz rekomendowanie rozwiązań ewentualnych problemów
  • przygotowywanie statystyk wynikowych
  • stały kontakt z działem operacji oraz Klientem zlecającym

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - w planowaniu pracy Zespołu
  • znajomość branży telekomunikacyjnej oraz specyfiki pracy w Contact Center
  • kompetencje analityczne, bardzo dobra znajomość programu Microsoft Excel
  • umiejętność pracy pod presją czasu i wyników
  • umiejętność szybkiego reagowania w nieprzewidzianych sytuacjach
  • komunikatywność i umiejętność pracy w Zespole
  • umiejętność pracy z systemami i aplikacjami klasy CRM
  • dyspozycyjność po 8 godz./dziennie (praca zmianowa pon.- ndz. 7-23)
  • gotowość do współpracy w modelu stacjonarnym

To oferujemy

  • stabilne warunki współpracy - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • kompleksowy system wdrożeniowy i płatne szkolenia
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • komfortowe warunki pracy - nowe biuro z widokiem na panoramę Lublina
  • bogaty pakiet benefitów: dofinansowanie do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczeń, darmowe lekcje języka angielskiego
  • możliwość rozwijania umiejętności i osobistych kompetencji

  • Praca Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696