Lider Obszaru
  • Goleniów
Goleniów, Goleniów, Województwo zachodniopomorskie, Polska
DSV Solutions
13. 10. 2024

Miejsce pracy: Łozienica (pow. goleniowski)

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy w podległym obszarze
  • Rozwiązywanie podstawowych problemów systemowych WMS
  • Samodzielna obsługa podstawowych operacji w systemie magazynowym
  • Nadzór nad utrzymaniem wysokiego poziomu jakości w podległym obszarze
  • Koordynowanie i nadzór nad realizacją zleceń magazynowych
  • Współpraca z innymi obszarami w magazynie oraz Działem Obsługi Klienta
  • Raportowanie wskaźników KPI
  • Udział w projektach usprawniających procesy na magazynie

Nasze wymagania

  • Znajomość i obsługa systemów typu WMS
  • Doświadczenie w pracy z automatyką magazynową
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2 – obsługa i kontakt z Klientem anglojęzycznym)
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i chęć współpracy w grupie
  • Obsługa pakietu Office
  • Doświadczenie i umiejętności w zarządzaniu Zespołem
  • Gotowość do pracy w sezonie w trybie 3-zmianowym (poza sezonem w trybie 2-zmianowym)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w organizacji o globalnym zasięgu
  • Możliwość wdrażania innowacji oraz własnych pomysłów
  • Opieka medyczna
  • Dofinansowanie karty sportowej
  • Dofinansowanie do obiadów
  • Dofinansowanie lekcji Business English
  • Prezenty świąteczne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa drużyna sportowa
  • paczki świąteczne
  • ergonomiczne miejsce pracy

Etapy rekrutacji

  • Analiza CV
  • Kontakt telefoniczny
  • I Spotkanie rekrutacyjne
  • Testy (opcjonalnie)
  • II Spotkanie rekrutacyjne (opcjonalnie)
  • Informacja zwrotna

Grupa DSV to jedna z czołowych firm z branży TSL (transport, spedycja, logistyka) na świecie. Nasza główna siedziba znajduje się w Danii, pozostałe – w ponad 90 krajach świata.

W DSV działają 3 spółki operacyjne: DSV Solutions | DSV Air&Sea | DSV Road.

Oprócz nich w Polsce znajdują się także: DSV Services | DSV ISS.

DSV Solutions z siedzibą w Pęcicach dynamicznie się rozwija. Zatrudniamy ponad 400 fantastycznych pracowników, a ta liczba wciąż wzrasta.

Logistyka kontraktowa to nasza specjalność.

Zatrudniamy w obszarach zarządzania operacjami magazynowymi, administracji procesów magazynowych, kontroli zapasów oraz działów wspierających nasze operacje takich jak kontroling finansowy, jakość, IT, HR.

  • Praca Goleniów
  • Goleniów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 354
    17 588