Lider na produkcji
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
HR Team Sp. z o.o.
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
HR team Sp. z o.o., jest agencją pracy tymczasowej I doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1501. Działamy w 8 krajach UE oraz na Ukrainie.
Poszukujemy dla naszego klienta kandydata na stanowisko Lider na produkcji
miasto Bielsko Biała
Główne obowiązki
Planowanie, organizacja i kontrola procesu produkcyjnego.
Przygotowywanie i analiza raportów produkcyjnych.
Zarządzanie zespołem.
Szkolenie podwładnych.
Informowanie kierownika o wszelkich niezgodnościach w miejscu pracy.
Wydawanie pośrednich materiałów produkcyjnych i kontrola ich zapasów.
Opracowywanie grafików czasu pracy.
Współpracuj z innymi działami w celu optymalizacji produkcji.
Wymagania
Edukacja min. średni (najlepiej średni techniczny).
Co najmniej rok doświadczenia w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku.
Znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym (warunek konieczny )
Znajomość Excel i Word (będzie dodatkowym atutem)
Chęć rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
Dostępność
Umiejętność ustalania priorytetów i skutecznego wykonywania zadań.
Umiejętność pracy pod presją czasu.
Praca na 3 zmiany
Oferujemy
Stabilna pracę
Ciągłe doskonalenie produkcji oraz zdobycie nowych umiejętności
Darmowe zakwaterowanie
Wsparcie ze strony przyłożonych Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aktualnego CV za pośrednictwem formularza kontaktowego
Prosimy o dodawanie do CV aktualnej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

  • Praca Bielsko-Biała
  • Pracownik na wysokościach Bielsko-Biała
  • Pracownik produkcji Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289